Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse de toner

Număr anunț
DA20668077
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
PICOTECH PLUS SRL (CUI RO31611101)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852,11 RON
Valoare atribuită
852,11 RON
Data publicării
20.06.2018 15:07
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852,11 RON

din 852,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.