Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Imprimanta Epson LX-350
- Număr anunț
- DA20601408
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815,13 RON
- Valoare finală
- 815,13 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 10:53
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.