Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROCESOR INTEL CELERON DUAL CORE, SKYLAKE, BX80662G3900, 2 NUCLEE, 2.8GHZ, 2MB, SOCKET LGA1151, BOX
- Număr anunț
- DA20708094
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 MARGHITA (CUI 19125498)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,31 RON
- Valoare atribuită
- 277,31 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 11:08
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,31 RON
din 277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro