Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tastatura DELUXE KA-150 USB negru OEM

Număr anunț
DA20704081
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,90 RON
Valoare atribuită
259,90 RON
Data publicării
26.06.2018 08:20
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,90 RON

din 259,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.