Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta multifuntionala laser A4 monocrom M3375FD, STATIE DE LUCRU CU MONITOR SI UPS,

Număr anunț
DA20701840
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
Cloud IT & Security (CUI 36295026)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.839,48 RON
Valoare atribuită
5.839,48 RON
Data publicării
25.06.2018 14:51
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.839,48 RON

din 5.839,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.