Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii pentru calculatoare

Număr anunț
DA20700218
Autoritate contractantă
COMUNA HERECLEAN (CUI 4291581)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.968,40 RON
Valoare atribuită
4.968,40 RON
Data publicării
25.06.2018 13:42
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.968,40 RON

din 4.968,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.