Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU UTP AL-CU CAT.5 4X2X24 AWG 01-385

Număr anunț
DA20701185
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31310000-2 · Cabluri de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,30 RON
Valoare atribuită
201,30 RON
Data publicării
25.06.2018 14:25
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,30 RON

din 201,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.