Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGULATOR DE VACUUM CU VENTIL DE DOZARE SI MANOMETRU, MODEL HDM-2 - PANA LA 2 kg/h

Număr anunț
DA20692507
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
INSERV AQUA SRL (CUI RO14681280)
Cod CPV
42993100-4 · Cloratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.650 RON
Valoare atribuită
3.650 RON
Data publicării
25.06.2018 08:03
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.650 RON

din 3.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.