Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acompaniament acordeon dansuri populare (lunar)
- Număr anunț
- DA20710059
- Autoritate contractantă
- COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
- Furnizor / câștigător
- DULESCU D. GEORGEL PFA (CUI 31719481)
- Cod CPV
- 92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:42
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro