Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare sistem rutier cartier locuinte sociale, comuna Balotesti
- Număr anunț
- DA20685206
- Autoritate contractantă
- Comuna Balotesti (Consiliul Local) (CUI 4532469)
- Furnizor / câștigător
- PAN RIZ IMPEX SRL (CUI RO478561)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.040 RON
- Valoare atribuită
- 311.040 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 10:25
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311.040 RON
din 311.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro