Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SE Brasov - mansoane si elemente de legatura el
- Număr anunț
- DA20697745
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
- Cod CPV
- 31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 12:04
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.140 RON
din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro