Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE STATII MAXI-TAXI
- Număr anunț
- DA20704072
- Autoritate contractantă
- Comuna Hemeiusi (Consiliul Local Hemeius) (CUI 4352832)
- Furnizor / câștigător
- AEROKLIMA SRL (CUI RO15388858)
- Cod CPV
- 44212321-5 · Adaposturi pentru statiile de autobuz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.500 RON
- Valoare atribuită
- 62.500 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 08:19
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62.500 RON
din 62.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro