Atribuită Cumpărare directă

Servicii de examinare a constructiilor (Rev.2)

Număr anunț
DA36400024
Autoritate contractantă
Comuna Balaciu (Consiliul Local Balaciu) (CUI 4365140)
Furnizor / câștigător
MAGGIC AV S.R.L. (CUI 48068507)
Cod CPV
71315300-2 · Servicii de examinare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON