Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reprofilare drumuri
- Număr anunț
- DA20677715
- Autoritate contractantă
- Comuna Havarna (Primaria Comunei Havarna) (CUI 3643884)
- Furnizor / câștigător
- MIŞCAREA SRL (CUI 19017798)
- Cod CPV
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.500 RON
- Valoare atribuită
- 22.500 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 13:23
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.500 RON
din 22.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro