Atribuită Cumpărare directă

Congelator Heinner HFF-V188BKF+, 188 l, Control mecanic cu termostat ajustabil, 6 compart [154676]

Număr anunț
DA36400208
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.184 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.184 RON