Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIXTONIM X 10 ML PIC NAZALE,CLORURA DE SODIU 0.9%X250MLSOL PERFUZABILAX10

Număr anunț
DA20705523
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379 RON
Valoare atribuită
379 RON
Data publicării
26.06.2018 09:32
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379 RON

din 379 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.