Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXYTOCIN 5U.I./ML *5FI *1ML
- Număr anunț
- DA20694456
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.224 RON
- Valoare atribuită
- 1.224 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 09:57
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.224 RON
din 1.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro