Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional Karcher WD 3, Aspirare umeda si uscata, 17 l, Furtun 2 m, 1000 W, Sac fil
- Număr anunț
- DA20710554
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,09 RON
- Valoare atribuită
- 252,09 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:06
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,09 RON
din 252,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro