Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR

Număr anunț
DA20709069
Autoritate contractantă
R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,82 RON
Valoare atribuită
237,82 RON
Data publicării
26.06.2018 11:53
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,82 RON

din 237,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.