Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea de materiale sanitare realizare racord de alimentare la rezerva de apa pentru incendi
- Număr anunț
- DA20705896
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44134000-8 · Coturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,04 RON
- Valoare atribuită
- 565,04 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 09:47
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565,04 RON
din 565,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro