Atribuită Cumpărare directă

Hârtie igienică

Număr anunț
DA36400380
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
542,16 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,16 RON