Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament tip drona si accesorii

Număr anunț
DA20704159
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.376,47 RON
Valoare atribuită
8.376,47 RON
Data publicării
26.06.2018 08:26
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.376,47 RON

din 8.376,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.