Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Inregistrare sistematica in sistem integrat de cadastru si carte funciara
- Număr anunț
- DA20702728
- Autoritate contractantă
- COMUNA OPRISOR (PRIMARIA OPRISOR) (CUI 4639830)
- Furnizor / câștigător
- PFA BARBULESCU I.ELENA-LARISA (CUI 30588167)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.600 RON
- Valoare atribuită
- 96.600 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 15:39
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.600 RON
din 96.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro