Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO REPARATII CURENTE AUTOCAMION
- Număr anunț
- DA20700013
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR SERVICE B.M. SRL (CUI RO11914518)
- Cod CPV
- 35420000-4 · Piese de vehicule militare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.753,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.753,50 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 13:34
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.753,50 RON
din 3.753,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro