Ofertă acceptată Cumpărare directă

CADASTRU SISTEMATIC PE PARTI DIN SECTOARE CADASTRALE

Număr anunț
DA20687156
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI ( PRIMARIA BROSTENI) (CUI 8845957)
Furnizor / câștigător
CRUCERU FLORIN-ROBERT (CUI 27394969)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.963 RON
Valoare atribuită
9.963 RON
Data publicării
22.06.2018 11:46
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.963 RON

din 9.963 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.