Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA20712068
Autoritate contractantă
LICEUIL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA (CUI 2843663)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
761,52 RON
Valoare atribuită
761,52 RON
Data publicării
26.06.2018 14:14
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

761,52 RON

din 761,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.