Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție rame foto

Număr anunț
DA20710871
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
VERAS & CO SRL (CUI RO5682006)
Cod CPV
39298100-8 · Rame pentru fotografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,16 RON
Valoare atribuită
272,16 RON
Data publicării
26.06.2018 13:21
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,16 RON

din 272,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.