Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVETE UMEDE CELULOZA , 3 BUC / SET

Număr anunț
DA20709350
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
GRUNDWAL S.R.L. (CUI RO14163610)
Cod CPV
39525100-9 · Carpe de sters praful (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,40 RON
Valoare atribuită
23,40 RON
Data publicării
26.06.2018 12:06
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,40 RON

din 23,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.