Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT DE SPALAT SUB PRESIUNE BLACK AND DECKER 1300W

Număr anunț
DA20708475
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 MARGHITA (CUI 19125498)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,50 RON
Valoare atribuită
260,50 RON
Data publicării
26.06.2018 11:24
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,50 RON

din 260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.