Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRONTO 300ML

Număr anunț
DA20706879
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
39833000-0 · Produse antipraf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,35 RON
Valoare atribuită
170,10 RON
Data publicării
26.06.2018 10:22
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,10 RON

din 151,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.