Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIROTICA SI PAPETARIE

Număr anunț
DA20705846
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 (CUI 32209626)
Furnizor / câștigător
AUTOMAX CENTER SRL (CUI RO14105465)
Cod CPV
22841000-7 · Albume de colectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.477,60 RON
Valoare atribuită
1.477,60 RON
Data publicării
26.06.2018 09:45
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.477,60 RON

din 1.477,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.