Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Switch

Număr anunț
DA20707699
Autoritate contractantă
Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.562 RON
Valoare atribuită
1.562 RON
Data publicării
26.06.2018 10:53
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.562 RON

din 1.562 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.