Ofertă refuzată Cumpărare directă

Suport hartie igienica

Număr anunț
DA20703585
Autoritate contractantă
Caminul Pentru Persoane Varstnice al Municipiului Bucuresti Nicolae Cajal (CUI 28831450)
Furnizor / câștigător
YLE FIRE SRL (CUI 31525884)
Cod CPV
42968300-2 · Sisteme de derulare a hartiei igienice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.756,25 RON
Valoare finală
2.756,25 RON
Data publicării
25.06.2018 20:06
Data finalizării
26.06.2018 19:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.