Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lance Vario Power 360° K2-K4

Număr anunț
DA20698745
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
KARCHER ROMANIA S.R.L. (CUI 23533592)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,73 RON
Valoare atribuită
111,73 RON
Data publicării
25.06.2018 12:46
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,73 RON

din 111,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.