Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLOTOR NIVEL APE UZATE 10M/L 54908
- Număr anunț
- DA20707783
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 38436230-1 · Regulator de presiune pentru evaporatoare rotative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,36 RON
- Valoare atribuită
- 524,36 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 10:56
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
524,36 RON
din 524,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro