Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rovinieta - taxa de drum, PT. MERCEDES CJ52LTA, 1 AN, CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ
- Număr anunț
- DA20707218
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
- Furnizor / câștigător
- SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.183,48 RON
- Valoare atribuită
- 2.183,48 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 10:34
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.183,48 RON
din 2.183,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro