Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INSTALATII ELECTRICE la SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE SINCAI

Număr anunț
DA20704410
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI RO30477924)
Cod CPV
45315300-1 · Instalatii de distributie de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.873 RON
Valoare atribuită
4.873 RON
Data publicării
26.06.2018 08:43
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.873 RON

din 4.873 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.