Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare platforma rutiera in zona cismea apa potabila din loc. Fantana Mare, com. Independenta

Număr anunț
DA20702912
Autoritate contractantă
COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
Furnizor / câștigător
ASFALT DOBROGEA SRL (CUI RO24084904)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103.850,90 RON
Valoare atribuită
103.850,90 RON
Data publicării
25.06.2018 15:51
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103.850,90 RON

din 103.850,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.