Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii cazare

Număr anunț
DA20668381
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
13 TRAVEL STAR LIGHT S.R.L. (CUI 38610049)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.715,60 RON
Valoare finală
38.715,60 RON
Data publicării
20.06.2018 15:22
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.