Ofertă refuzată Cumpărare directă

HRANA COMPLETA PT CAINI ADULTI 10 KG

Număr anunț
DA20706451
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
CORPINVEST SRL (CUI RO16899567)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927 RON
Valoare finală
1.927 RON
Data publicării
26.06.2018 10:08
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 22:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.