Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRIT CARE GRAIN-FREE JUNIOR LARGE BREED SOMON SI CARTOFI, 12KG
- Număr anunț
- DA20700993
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- YOUR STUFF SRL (CUI RO28141905)
- Cod CPV
- 15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 761,45 RON
- Valoare atribuită
- 761,45 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 14:17
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
761,45 RON
din 761,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro