Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII INFORMATICE SOFTWARE, HARDWARE

Număr anunț
DA20701743
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATOR (CUI 14204175)
Furnizor / câștigător
ALLSERV - CO SRL (CUI RO3156064)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.244 RON
Valoare atribuită
29.244 RON
Data publicării
25.06.2018 14:47
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.244 RON

din 29.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.