Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemne foc
- Număr anunț
- DA20699469
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
- Furnizor / câștigător
- DIA COMPLAST SRL (CUI 2009987)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 13:14
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.600 RON
din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro