Atribuită Cumpărare directă

Dotare mobilier Gradinite

Număr anunț
DA36402638
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
VILBLOK CONSTRUCT SRL (CUI 16874066)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
271.559,82 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271.559,82 RON