Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inchiriere tobogane gonflabile copii

Număr anunț
DA20662958
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA DE SUB CODRU (CUI 3627161)
Furnizor / câștigător
SIV JUNIOR SRL (CUI 17580301)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
20.06.2018 12:08
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.