Ofertă refuzată Cumpărare directă

ASOMATOR CU SOCURI ELECTRICE

Număr anunț
DA20680559
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Valcea (CUI 2574212)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,72 RON
Valoare finală
1.764,72 RON
Data publicării
21.06.2018 15:20
Data finalizării
25.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.