Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie (igienizare)

Număr anunț
DA20704785
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TELEORMAN (CUI 12317500)
Furnizor / câștigător
CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
26.06.2018 09:03
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.