Ofertă acceptată
Cumpărare directă
elastovill e 4 en
- Număr anunț
- DA20710161
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- SEMINEU PRODUKT (CUI RO33092639)
- Cod CPV
- 09241000-0 · Sist bituminos sau petrolifer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.022,80 RON
- Valoare atribuită
- 19.022,80 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:47
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.022,80 RON
din 19.022,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro