Ofertă refuzată Cumpărare directă

APĂ PLATĂ, ÎNCHIRIERE DOZATOR

Număr anunț
DA20674103
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
Furnizor / câștigător
CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217 RON
Valoare finală
122,50 RON
Data publicării
21.06.2018 11:08
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.