Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAZA VERDE MEDIE CON PG 2.5KG,MIX RADACI,ARDEI ROSU CUB CONG,SPANAC TOC,MIX BROC PG 2.5,FASOLE GALBE
- Număr anunț
- DA20719743
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI RO9399070)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.815,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.815,30 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 11:17
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.815,30 RON
din 2.815,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro